
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
8
Diametru roti
20
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
Virsta, ani
8-10
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ARX |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Galben |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 20 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 8-10 |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 8 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | ARX |
| Materialul jantei | Giant Kids 20, alloy |
| Schimbator spate | Shimano Altus |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Alloy |
| Sonerie | Da |
| Jante | Giant Kids 20, alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | alloy, F 28h QR, R 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IB-3010, 20x1.5 |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Selle Royal Vivo Jr. |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | N/A |
| Tija | forged, alloy, 25.4x60mm |
| Tija de legatura | alloy, forged, three-piece, 32t, 115mm |
| Ghidon | Giant Youth, 480mm width |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | Taiwan |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă