
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1x9
Culoare
Negru
Dimensiunea cadrului
XL
Diametru roti
28
| Marca comerciala | Cube |
| Greutate, kg | 24.7 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Reaction Hybrid |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | Aluminium Superlite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 1x9 |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | Reaction Hybrid night black |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Manete | Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus |
| Frana fata | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (180/180) |
| Frana spate | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (180/180) |
| Furca | SR Suntour NVX30 NLO Coil, 100mm |
| Amortizator spate | Da |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Bucse | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Anvelope | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.35 |
| Sa | ACID Sequence Pro 160 |
| Manere | ACID React Pro |
| Tija | CUBE Performance Stem E-MTB, 31.8mm |
| Tija de legatura | ACID MTB Hybrid, 38T |
| Ghidon | CUBE Rise Trail Bar Pro, 740mm |
| Pedale | ACID PP MTB |
| Caseta | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Lant | KMC eGlide |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă