
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Numarul de viteze
1x9
Culoare
Negru
Dimensiunea cadrului
54
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Cube |
| Greutate, kg | 25.1 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Nuride Hybrid Allroad |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 54 |
| Material cadru | Aluminium Superlite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 1x9 |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | Nuride Hybrid Allroad swampgrey black |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Manete | Shimano Cues SL-U4010, Rapidfire-Plus |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Furca | SR Suntour NVX30 Coil, 63mm |
| Amortizator spate | Da |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Carucioare | Schwalbe Smart Sam, Active, K-Guard, 54-622 |
| Bucse | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Tija de sa | CUBE Performance Post, 30.9mm |
| Sa | ACID Sequence Pro Plus |
| Manere | ACID Hybrid Tour |
| Tija | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Tija de legatura | ACID Trekking Hybrid, 38T |
| Ghidon | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Pedale | ACID PP MTB |
| Caseta | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Lant | KMC eGlide |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă