
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Bordo
Gender
Femei
Dimensiunea cadrului
S
Diametru roti
700x28
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 42mm max tire size |
| Model | Alight 3 |
| Culoare | Bordo |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Diametru roti | 700x28 |
| Tipul | Bicicleta de oras |
| Numarul de viteze | 3x7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Alight 3 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tourney |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano ST-EF41 EZ-Fire Plus |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | High-tensile steel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX06 alloy |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, loose ball bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant S-X3, puncture protect, 700x38c |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Shimano EF41 |
| Manere | Ergo Max XS: 31mm, S:31mm, M:31mm, L:34mm |
| Tija | Giant Sport, 25.4mm XS:60mm, S:60mm, M:75mm, L:90mm |
| Tija de legatura | ProWheel TY-CQ99, 28/38/48 XS:165mm, S:165mm, M:170mm, L:172.5mm |
| Ghidon | Giant Sport XC, 25.4mm XS:60cm, S:60cm, M:64cm, L:64cm |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14x34 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă