
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 6 934 |
| 48 | 6 262 |
| 36 | 5 143 |
| 24 | 1 216 |
| 18 | 3 785 |
| 12 | 3 701 |
| 10 | 3 965 |
| 8 | 4 134 |
| 6 | 5 140 |
| 4 | 6 994 |
Credit
6 934 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | ROSCOE 7 |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Culoare | Verde |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 29 |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | Alpha Gold Aluminium |
| Caseta | Nu |
| Lant | Nu |
| Denumire model | ROSCOE 7 Black Olive |
| Schimbator spate | Shimano Deore M6100, long cage |
| Manete | Shimano Deore M6100 |
| Frana spate | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Furca | RockShox Recon Silver RL, Solo Air, Motion Control damper, lockout, tapered steerer, 37 mm offset, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, 120 mm travel |
| Jante | Bontrager Line TLR 30, Tubeless-Ready, 28-hole, Presta valve |
| Carucioare | Shimano SM-BB52, 73 mm, threaded external bearing |
| Bucse | Shimano TC500 alloy, CentreLock, 110x15 mm thru axle |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager Gunnison Pro XR, Tubeless Ready, dual compound, aramid bead, 60 tpi, 27.5x2.60 |
| Tija de sa | TranzX JD-YSP18, 100 mm travel, internal routing, 31.6 mm, 425 mm length |
| Sa | Bontrager Verse P3 |
| Manere | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, 7- degree, 50 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 780 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă