
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 5 334 |
| 48 | 4 817 |
| 36 | 3 956 |
| 24 | 936 |
| 18 | 2 911 |
| 12 | 2 847 |
| 10 | 3 050 |
| 8 | 3 180 |
| 6 | 3 954 |
| 4 | 5 380 |
Credit
5 334 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | MARLIN 7 27.5 |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Culoare | Verde |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 27.5 |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Caseta | Nu |
| Lant | Nu |
| Denumire model | MARLIN 7 27.5 Magic Mint |
| Schimbator spate | SRAM NX Eagle |
| Manete | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Frana spate | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Furca | RockShox Judy Silver, Solo Air spring, rebound adjust, TurnKey hydraulic lockout, 42 mm offset for 27.5 wheel, 100 mm QR, 100 mm travel |
| Jante | Bontrager Kovee, double-wall, Tubeless-Ready, 28-hole, 23 mm width, Presta valve |
| Carucioare | Truvativ Powerspline, 73 mm, threaded cartridge, 118 mm spindle |
| Bucse | Formula DC-22, alloy, 6-bolt, Shimano 8/9/10 freehub, 135x5 mm QR |
| Anvelope | Maxxis Rekon, tubeless ready, EXO casing, folding bead, 60 tpi, 27.5x2.40 |
| Tija de sa | TranzX JD-YSI34, 170 mm travel, internal routing, 34.9 mm, 350 mm length |
| Sa | Bontrager Verse Short |
| Manere | Trek Line Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, 7-degree, 35 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 720 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă