
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 2 934 |
| 48 | 2 649 |
| 36 | 2 176 |
| 24 | 515 |
| 18 | 1 601 |
| 12 | 1 566 |
| 10 | 1 678 |
| 8 | 1 749 |
| 6 | 2 175 |
| 4 | 2 959 |
Credit
2 934 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | MARLIN 5 29 |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Culoare | Verde |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 29 |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Caseta | Nu |
| Lant | Nu |
| Denumire model | MARLIN 5 29 Power Surge |
| Schimbator spate | Shimano CUES U4000 |
| Manete | Shimano U4000, 9-speed |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour XCT 30, coil spring, preload, hydraulic lockout, 46 mm offset for 29 wheel, 100 mm QR, 100 mm travel |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve |
| Carucioare | VP BC73, 73 mm, threaded cartridge |
| Bucse | Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100 mm QR |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XT3 Comp, wire bead, 30 tpi, 29x2.40 |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset, 400 mm length |
| Sa | Bontrager Verse Short |
| Manere | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, Blendr compatible, 7-degree, 60 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 750 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă