
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Tempt 4 |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XS |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Tempt 4 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano M315 |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Frana spate | Tektro TKD 172 |
| Furca | SR Suntour XCE 27.5, 100mm or 80mm, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant Tracker Sport |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Maxxis Ikon 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 |
| Sa | Liv Sport Custom |
| Manere de frina | RS360A, mechanical |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport |
| Tija de legatura | ProWheel Forged, 22/36 XS: 165mm (27.5) S: 170mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 175mm travel (29) L: 175mm (27.5) / 175mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8 |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14x28 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă