
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size |
| Model | Tempt 2 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Tempt 2 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Altus M2020 |
| Schimbator spate | Shimano Altus M2020 |
| Manete | Shimano Altus M2010, 2x9 |
| Frana fata | Tektro HDC TKD 149, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm |
| Frana spate | Tektro HDC TKD 149, hydraulic, Tektro rotors, [R]160mm |
| Furca | SR Suntour XCM, QR, 80mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, ball bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.4, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (27.5) / 375mm (29) L: 375mm (29) |
| Sa | Liv Sport |
| Manere de frina | Tektro TKD 149 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 40mm (27.5) / 40mm (29) M: 50mm (27.5) / 50mm (29) L: 50mm (29) |
| Tija de legatura | ProWheel Charm, 30t XS: 165mm (27.5) S: 165mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 170mm (29) L: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 670mm (27.5) S: 670mm (27.5) / 670mm (29) M: 750mm (27.5) / 750mm (29) L: 750mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | microSHIFT, 12x46 |
| Lant | KMC X9 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă