
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size |
| Model | Talon 3 |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Talon 3 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | microSHIFT FD-M282 |
| Schimbator spate | Shimano Altus M310 |
| Manete | microSHIFT 2x8 |
| Frana fata | Tektro HDC M275, hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HDC M275, hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour XCE, QR, steel steerer 80mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) /375mm (29) M: 375mm (27.5) /375mm (29) L: 375mm (27.5) /375mm (29) XL: 375mm (29) XXL: 375mm (29) |
| Sa | Giant custom |
| Manere de frina | Tektro HDC M275 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5)/50mm (29) M: 60mm (27.5)/60mm travel (29) L: 70mm (27.5)/70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29) |
| Tija de legatura | Shimano FC-M315, 22/36 XS: 170mm (27.5) S: 170mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 175mm travel (29) L: 175mm (27.5) / 175mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 640mm (27.5) S: 640mm (27.5) / 780mm (29) M: 670mm (27.5) / 780mm travel (29) L: 780mm (27.5) / 780mm (29) XL: 780mm (29) XXL: 780mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano HG200, 12x32 |
| Lant | KMC Z8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă