
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ATX |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XS |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 26 |
| Numarul de viteze | 3x7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | ATX |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tourney |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano EF41 |
| Frana fata | MTB alloy, linear pull |
| Frana spate | MTB alloy, linear pull |
| Furca | SR Suntour XCE 28, coil, preload, 80mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant alloy |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Quickcross, 27.5x2.1 / 26x2.1 |
| Tija de sa | Giant Sport XS: 300mm (26) |
| Sa | Giant custom |
| Manere de frina | Shimano EF41 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, alloy, 15-degree XS: 60mm |
| Tija de legatura | ProWheel forged, 24/34/42 XS: 165mm |
| Ghidon | Giant Sport, alloy, 25.4mm XS: 600mm |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14x28 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă