
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Cube |
| Greutate, kg | 14.6 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Aim Race |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | Aluminium Lite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | Aim Race swimmingpool black |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Manete | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Frana fata | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Frana spate | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Furca | SR Suntour XCT Disc, 100mm, Lockout |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Carucioare | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Bucse | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Anvelope | CUBE MTB, 2.25 |
| Tija de sa | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Sa | ACID Venec Lite |
| Manere | ACID React |
| Tija | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Tija de legatura | ACID, 32T, 170mm |
| Ghidon | CUBE FPH868p, Tapered, Semi-Integrated |
| Pedale | CUBE PP MTB |
| Caseta | Shimano Cues CS-LG400, 11-48T |
| Lant | KMC eGlide |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă