
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 14.8 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 6 Gen 3 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium, internal derailleur and dropper post routing, rack and kickstand mount, 135x5 mm ThruSkew |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Marlin 6 Gen 3 Matte Dnister Bl |
| Schimbator spate | Shimano Deore M5120, long cage |
| Manete | Shimano Deore M4100, 10 speed |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc, 180 mm rotor |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc, 180 mm rotor |
| Furca | SR Suntour XCT 30, coil spring, preload, hydraulic lockout, 46 mm offset for 29 wheel, 100 mm QR, 100 mm travel |
| Jante | Bontrager Kovee, double-wall, Tubeless-Ready, 28-hole, 23 mm width, Presta valve |
| Carucioare | VP BC73, 73 mm, threaded cartridge |
| Spite | 14 g stainless steel |
| Anvelope | Bontrager XT3 Comp, wire bead, 30 tpi, 29x2.40 |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset, 400 mm length |
| Sa | Bontrager Arvada, steel rails, 138 mm width |
| Manere | Bontrager XR Endurance Comp, lock-on |
| Tija | Bontrager alloy, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 60 mm length |
| Tija de legatura | Prowheel C10Y-NW, 30T steel narrow-wide ring, 170 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 750 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano Deore M4100, 11-46, 10-speed |
| Lant | KMC X10, 10-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă