
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 14.5 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 6 Gen 3 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Red |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M-L |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | MARLIN 6 ML 29 RD |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano CUES U6000 GS |
| Manete | Shimano U6000, 10-speed |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | RockShox Judy, coil spring, preload, TurnKey lockout |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Kovee, double-wall, Tubeless-Ready, 28-hole, 23 mm width, Presta valve |
| Carucioare | FSA, 73 mm, threaded cartridge, 122.5 mm spindle |
| Bucse | Hub front Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 100 mm ThruSkew Hub rear Formula DC-22, alloy, 6-bolt, Shimano 8/9/10 freehub, 135x5 mm QR |
| Anvelope | Maxxis Ardent Race, tubeless ready, EXO casing, folding bead, 60 tpi |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm |
| Sa | Bontrager Verse Short, stainless steel rails |
| Manere | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm |
| Tija de legatura | FSA Alpha Drive, 30T |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano CUES LG300, LINKGLIDE, 11-48, 10-speed |
| Lant | Shimano LG500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă