
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 15.1 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | MARLIN 5 Gen 3 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x9 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | MARLIN 5 L 29 BK |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano CUES U4000 |
| Manete | Shimano U4000, 9-speed |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour XCT 30, coil spring |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve |
| Carucioare | VP BC73, 73 mm, threaded cartridge |
| Bucse | Hub front Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100 mm QR Hub rear Formula DC-22, alloy, 6-bolt, Shimano 8/9/10 freehub, 135x5 mm QR |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XT3 Comp, wire bead, 30 tpi |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset |
| Manere | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm |
| Tija de legatura | Prowheel C10Y-NW, 30T steel narrow-wide ring |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9-speed |
| Lant | Shimano LG500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă