
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 5 Gen 2 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | MARLIN 5 Gen 2 Azure |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Altus M315, 34.9 mm clamp, top swing, dual pull |
| Schimbator spate | Shimano Altus M310 |
| Manete | Shimano M315 |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour XCT 30, coil spring, preload, hydraulic lockout, 42 mm offset for 27.5 wheel, 100 mm QR, 100 mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve |
| Carucioare | Sealed cartridge, 73mm |
| Bucse | Formula DC-20, alloy, 6-bolt |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XR2 Comp, wire bead, 30 tpi, 27.5x2.20 |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Bontrager Arvada, steel rails, 138 mm width |
| Manere | N/A |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, Blendr compatible, 7-degree |
| Tija de legatura | Shimano M315, 36/22 |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 5 mm rise, 720 mm width |
| Pedale | Platform pedal |
| Caseta | Shimano 8-speed, 12-32T |
| Lant | KMC Z8.3, 8 speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă