
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 14.6 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 4 Gen 2 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 2x7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | MARLIN 4 M 29 BK |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Altus M315, 34.9 mm clamp, top swing, dual pull |
| Schimbator spate | Shimano Tourney TY300 |
| Manete | Shimano Altus EF500 |
| Frana fata | Tektro MD-M281 mechanical disc |
| Frana spate | Tektro MD-M281 mechanical disc |
| Furca | SR Suntour XCE 28, coil spring, preload |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve |
| Carucioare | 14 g stainless steel, black |
| Bucse | Hub front Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100 mm QR Hub rear Formula DC-31, alloy, 6-bolt, 6/7/8-speed freewheel, 135x5 mm QR |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XR2 Comp, wire bead, 30 tpi |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset |
| Sa | Bontrager Verse Short, stainless steel rails |
| Manere | Bontrager XR Endurance Comp, lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, Blendr compatible, 7-degree |
| Tija de legatura | ProWheel TM-CY10, 36/22 |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 15 mm rise |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano TZ500, 7-speed, 14x34 |
| Lant | KMC Z7, 7-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă