
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 4 Gen 2 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Verde |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 3x7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Marlin 4 Gen 2 Voodoo Aloha Green |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tourney TY300, 34.9 mm clamp, down swing, down pull |
| Schimbator spate | Shimano Tourney TY300 |
| Manete | Shimano EF500, 7 speed |
| Frana fata | Tektro MD-M281 mechanical disc, 160mm rotor |
| Frana spate | Tektro MD-M281 mechanical disc, 160mm rotor |
| Furca | SR Suntour XCE 28, coil spring, preload, 42mm offset for 27.5 wheel, 100mm QR, 100mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve |
| Carucioare | Sealed cartridge, 73mm |
| Bucse | Formula DC-31, alloy, 6-bolt |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XR2 Comp, wire bead, 30 tpi, 27.5x2.20 |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Bontrager Arvada, steel rails, 138 mm width |
| Manere | Bontrager XR Endurance Comp |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, Blendr compatible, 7-degree, 60 mm length |
| Tija de legatura | Shimano Tourney TY301, 42/34/24, 170 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 5 mm rise, 690 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano TZ500, 14-28, 7-speed |
| Lant | KMC Z7, 7-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă