
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Culoare
Negru
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
L
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | tubeless prepared, 53mm max tire size in long flip chip position, 42mm max tire size in short flip chip position |
| Model | Revolt 2 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta Aventure |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Revolt 2 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Sora |
| Schimbator spate | Shimano Sora, long cage |
| Manete | Shimano Sora |
| Frana fata | Tektro MD-C550 Mechanical Brake Caliper, Giant MPH rotors [F]160mm |
| Frana spate | Tektro MD-C550 Mechanical Brake Caliper, Giant MPH rotors [R]160mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Spite | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano Sora |
| Manere | Velo cork tape with gel |
| Tija | Giant Contact, 8-degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm |
| Tija de legatura | FSA Vero Pro, 32/48 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Contact XR Ergo-Control, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm |
| Pedale | N/A |
| Caseta | Shimano HG400, 11x34 |
| Lant | KMC X9 with Missing Link |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă