
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Clasa eficientei energetice
A
Tipul
Bec LED
Tipul de soclu
E14
Culoarea luminii
Alb rece
Cromaticitate
4500
| Marca comerciala | Ergolux |
| Lungimea, mm | 99 |
| Model | LED C35 5W E14 4500K |
| Puterea | 5 |
| Specificul | Echivalent bec cu incand.: 45 W |
| Durata de functionare (ore) | 30000 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Bec LED |
| Diametrul, mm | 37 |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul de soclu | E14 |
| Unghi, ° | 220 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Cromaticitate | 4500 |
| Temperatura culorii | Neutru (4000-5000 K) |
| Forma balonului de sticla | Alungit |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă