Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Clasa eficientei energetice
A
Tipul
Bec LED
Tipul de soclu
E27
Culoarea luminii
Alb rece
Cromaticitate
4500
| Marca comerciala | Camelion |
| Lungimea, mm | 106 |
| Model | LED 12390 C35/845 8W E27 4500K |
| Puterea | 8 |
| Specificul | Echivalent bec cu incand.: 75 W |
| Durata de functionare (ore) | 30000 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Bec LED |
| Diametrul, mm | 37 |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul de soclu | E27 |
| Unghi, ° | 220 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Cromaticitate | 4500 |
| Temperatura culorii | Neutru (4000-5000 K) |
| Forma balonului de sticla | Alungit |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă