
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Clasa eficientei energetice
A
Tipul
Bec LED
Tipul de soclu
E14
Culoarea luminii
Lumina galbena
Cromaticitate
3000
| Marca comerciala | Camelion |
| Lungimea, mm | 89 |
| Model | LED 11941 G45/830 7,5W E14 3000K |
| Puterea | 7.5 |
| Specificul | Echivalent bec cu incand.: 60 W |
| Durata de functionare (ore) | 40000 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Bec LED |
| Diametrul, mm | 45 |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul de soclu | E14 |
| Unghi, ° | 220 |
| Culoarea luminii | Lumina galbena |
| Cromaticitate | 3000 |
| Temperatura culorii | Alb cald (2000-3500 K) |
| Forma balonului de sticla | Rotunda |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă