
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Materialul corpului
Plastic
Tipul de cafea
Boabe
Culoare
Oranj
Numarul de setari de macinare
3
Capacitate container boabe
180 g
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Saeco |
| Greutate, kg | 8.4 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 39 x 28 x 38 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 230 SCH Odea Giro Orange |
| Puterea | 1300 W |
| Tara de productie | Italia |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Oranj |
| Tip constructiv | Independent |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Tipul de cafea | Boabe |
| Numarul de setari de macinare | 3 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Manuala |
| Tip de control | Mecanic |
| Volumul rezervorului de apa | 1.5 L |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 180 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de abur | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă