
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Vortex
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-18 °C ~ +48 °C
Puterea nominala la incalzire
7.2 kW
Consum nominal la incalzire
2200 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | Vortex |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | VAI2422FFWR |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 39 |
| Inaltime bloc extern, cm | 70 |
| Adincimea blocului extern, cm | 35 |
| Latimea bloc. ext., cm | 90 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 14 |
| Dimensiunile blocului intern | 33.7 x 108.2 x 23.4 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -18 °C ~ +48 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 63 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 46 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 70 m2 |
| Puterea nominala la racire | 6.7 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 7.2 kW |
| Putere BTU | 24000 BTU |
| Consum nominal la racire | 2200 W |
| Consum nominal la incalzire | 2200 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă