
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Timberk
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +24 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
82
Puterea nominala la incalzire
7.1 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Timberk |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AC TIM 24HDN S23 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 61 |
| Inaltime bloc extern, cm | 60.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 30 |
| Latimea bloc. ext., cm | 82 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 14 |
| Dimensiunile blocului intern | 31.3 x 103.3 x 20.2 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +24 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 42 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 70 m2 |
| Puterea nominala la racire | 7 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 7.1 kW |
| Putere BTU | 24000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1900 W |
| Consum nominal la incalzire | 2150 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă