
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
TCL
Display digital
LCD
Latimea bloc. ext., cm
79.5
Puterea nominala la incalzire
2.9 kW
Consum nominal la incalzire
685 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | TCL |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TAC09CHSDFPI |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | CHSDFPI |
| Greutatea unitatii externe, kg | 25 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.9 |
| Adincimea blocului extern, cm | 30.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 79.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 10.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 31 x 88.3 x 19.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 42 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.7 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 645 W |
| Consum nominal la incalzire | 685 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă