
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Marca comerciala
Samsung
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +46 °C
Puterea nominala la incalzire
3.5 kW
Consum nominal la incalzire
1060 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Samsung |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AR12TSEAAWKNER |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 27 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.8 |
| Adincimea blocului extern, cm | 26.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.2 |
| Dimensiunile blocului intern | 29.9 x 82 x 21.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Новый |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 46 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 38 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.5 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 940 W |
| Consum nominal la incalzire | 1060 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă