
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
LG
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
71.7
Puterea nominala la incalzire
3.3 kW
Consum nominal la incalzire
850 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | LG |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AP09RT |
| Tara de productie | Южная Корея |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 26 |
| Inaltime bloc extern, cm | 49.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 23 |
| Latimea bloc. ext., cm | 71.7 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 34.8 x 85.7 x 18.9 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -10 °С ~ +48 °С |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 50 |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 47 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.3 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 710 W |
| Consum nominal la incalzire | 850 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
11.06.2021
Cel mai bun calitate pret,sunt multumit de acest conditioner,ca bonus are si ionizarea,super recomand.
10.06.2021
Кондиционер просто супер. Никогда не думал что кондиционер может быть на столько тихим, оказывается может. Очень советую всем. Комфорт на высшем уровне при небольшом энергопотреблении. Засыпать в прохладном помещении одно удовольствие.