
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Hyundai
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +46 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
77.7
Puterea nominala la incalzire
2.9 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | Hyundai |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HYAC09CHSD |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 24 |
| Inaltime bloc extern, cm | 49.8 |
| Adincimea blocului extern, cm | 29 |
| Latimea bloc. ext., cm | 77.7 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 27.5 x 79 x 19.2 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 51 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 26 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 700 W |
| Consum nominal la incalzire | 800 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă