
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-10 °C ~ +46 °С
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
80
Puterea nominala la incalzire
7.6 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | Hyundai |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | H-AR19-24H |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 44 |
| Inaltime bloc extern, cm | 69 |
| Adincimea blocului extern, cm | 30 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 11 |
| Dimensiunile blocului intern | 31 x 90 x 22.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +46 °С |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 55 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 40 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 70 m2 |
| Puterea nominala la racire | 7.4 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 7.6 kW |
| Putere BTU | 24000 BTU |
| Consum nominal la racire | 2100 W |
| Consum nominal la incalzire | 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă