
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Haier
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-20 °C ~ +43 °C
Puterea nominala la incalzire
4.2 kW
Consum nominal la incalzire
1100 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Haier |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HSU12HFDN03R3SDB |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | HFDN03R3SDB |
| Greutatea unitatii externe, kg | 30 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.3 |
| Adincimea blocului extern, cm | 27.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 30.1 x 87 x 19.6 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -20 °C ~ +43 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 48 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 38 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 4.2 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 875 W |
| Consum nominal la incalzire | 1100 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă