
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Bazzio
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-5 °C ~ +48 °C
Puterea nominala la incalzire
2.7 kW
Consum nominal la incalzire
820 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Bazzio |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ABZ KMI2 09H |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 28 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54 |
| Adincimea blocului extern, cm | 26 |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9 |
| Dimensiunile blocului intern | 28.3 x 69 x 19.9 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -5 °C ~ +48 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 51 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 33 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.6 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.7 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 760 W |
| Consum nominal la incalzire | 820 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă