
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Aparat de aer conditionat 12000 BTU cu Wi-Fi pentru confort tot anul: racire/incalzire/dezumidificare, -15…+46°C, afisaj si telecomanda. Produs original, livrare 24–72 ore.
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip nou
Afișează istoricul prețului
Marca comerciala
Samsung
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +46 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
79
Puterea nominala la incalzire
4 kW
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 5 707 |
| 48 | 5 154 |
| 36 | 4 233 |
| 24 | 1 001 |
| 18 | 3 115 |
| 12 | 3 046 |
| 10 | 3 264 |
| 8 | 3 403 |
| 6 | 4 230 |
| 4 | 5 757 |
Credit
5 707 lei x 60 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | Samsung |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AR12AXAAAWKNER |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | AXAAAWKNER |
| Greutatea unitatii externe, kg | 32.8 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.8 |
| Adincimea blocului extern, cm | 28.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 79 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 10.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 34.5 x 82 x 21.5 |
| Display digital | Da |
| Telecomanda | Da |
| Regim de noapte | Da |
| Regim'' Breeze '' | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Tehnologii | Wind Free |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 40 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 19 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 4 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 920 W |
| Consum nominal la incalzire | 1079 W |
Conditionerul Samsung AR60F18C1BWNUA este un sistem split cu capacitate de 18000 BTU, conceput pentru racirea si incalzirea eficienta a incaperilor de pana la 50 m2. Modelul este potrivit pentru livinguri spatioase, birouri sau spatii comerciale, asigurand un climat stabil si confortabil pe tot parcursul anului.
Tehnologia moderna de control al puterii permite aparatului sa atinga rapid temperatura dorita si sa o mentina fara fluctuatii bruste. Astfel, eficienta energetica este imbunatatita, iar nivelul de zgomot ramane redus. Agentul frigorific R32 contribuie la o functionare eficienta si la un impact mai mic asupra mediului.
Samsung AR60F18C1BWNUA dispune de functii precum racire, incalzire, ventilatie si dezumidificare. Modul automat ajusteaza parametrii pentru mentinerea climatului optim, iar functia de dezumidificare ajuta la reducerea umiditatii excesive in perioadele calde sau ploioase.
Modelul este echipat cu telecomanda si timer pentru programarea usoara a functionarii zilnice. Constructia unitatii interne asigura un nivel confortabil de zgomot, iar designul alb, modern, se integreaza armonios in orice tip de interior.
Samsung AR60F18C1BWNUA reprezinta o alegere practica si fiabila pentru climatizarea incaperilor de dimensiuni medii si mari, oferind echilibru intre performanta, eficienta si confort.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă