
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Panasonic
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-10 °C ~ +46 °С
Culoare
Alb
Consum nominal la incalzire
860 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Panasonic |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CS/CU-UE9RKD |
| Tara de productie | Малайзия |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | CS/CU-UERKD |
| Greutatea unitatii externe, kg | 31 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.2 |
| Adincimea blocului extern, cm | 28.9 |
| Latimea bloc. ext., cm | 78 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9 |
| Dimensiunile blocului intern | 29 x 87 x 21.4 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +46 °С |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 41 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.3 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 720 W |
| Consum nominal la incalzire | 860 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă