
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Midea
Temperatura de operare °С
-7 °C ~ +24 °C
Culoare
Negru
Latimea bloc. ext., cm
70
Puterea nominala la incalzire
2.9 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Midea |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MSR09HR |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Negru |
| Greutatea unitatii externe, kg | 29 |
| Inaltime bloc extern, cm | 53.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 23.4 |
| Latimea bloc. ext., cm | 70 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 7.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 25 x 75 x 18.8 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +24 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 37 |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 31 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.6 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 900 W |
| Consum nominal la incalzire | 1000 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă