
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Indesit
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-7 °C ~ +43 °C
Culoare
Alb
Consum nominal la incalzire
1640 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Indesit |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MONO-OF-18 |
| Tara de productie | Italia |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 44 |
| Inaltime bloc extern, cm | 69.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 33.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 84.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 12 |
| Dimensiunile blocului intern | 29.2 x 92 x 22.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +43 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 56 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 46 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 45 m2 |
| Puterea nominala la racire | 5.2 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 5.5 kW |
| Putere BTU | 18000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1540 W |
| Consum nominal la incalzire | 1640 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă