
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
18000 BTU pentru confort tot anul: racire, incalzire, dezumidificare si ventilatie; afisaj digital, -5…+48 C. Produs original, livrare 24–72 ore.
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Afișează istoricul prețului
Marca comerciala
Haier
Temperatura de operare °С
-5 °C ~ +48 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
80
Puterea nominala la incalzire
5.4 kW
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 3334 |
| 48 | 3011 |
| 36 | 2473 |
| 24 | 585 |
| 18 | 1820 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 12 | 1 042 |
| 10 | 1 250 |
| 8 | 1 562 |
| 6 | 2 083 |
| 4 | 3 125 |
Credit
3334 lei x 60 luni
În rate
1 042 lei x 12 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Haier |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HSU-18HCM403/R3 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | HCM403/R3 |
| Greutatea unitatii externe, kg | 33.5 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.3 |
| Adincimea blocului extern, cm | 27.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 13 |
| Dimensiunile blocului intern | 31.8 x 100.8 x 22.5 |
| Display digital | Da |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -5 °C ~ +48 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 54 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 31 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 50 m2 |
| Puterea nominala la racire | 5.2 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 5.4 kW |
| Putere BTU | 18000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1620 W |
| Consum nominal la incalzire | 1495 W |
Conditonerul Haier HSU-18HCM403/R3 este un sistem split de perete cu capacitate de 18000 BTU, conceput pentru racirea si incalzirea eficienta a incaperilor de pana la 50 m². Modelul este potrivit pentru living spatios, birou, sala sau spatiu comercial, asigurand un microclimat stabil in orice sezon. Designul modern al unitatii interne se integreaza armonios in interior.
Performanta ridicata si functionare stabila
Puterea de racire este de aproximativ 5.2 kW, permitand reducerea rapida a temperaturii in zilele toride. Modul de incalzire mentine confortul in sezonul rece. Compresorul fiabil asigura functionare constanta, iar clasa energetica A contribuie la consum eficient de energie. Agentul frigorific R410A garanteaza schimb termic eficient si exploatare sigura.
Functii pentru confort pe tot parcursul anului
Aparatul dispune de moduri de racire, incalzire, ventilatie si dezumidificare, mentinand temperatura si umiditatea la nivel optim. Modul de noapte reduce zgomotul si optimizeaza parametrii pentru un somn linistit. Functia auto-restart pastreaza setarile in caz de intrerupere a curentului, iar telecomanda inclusa permite control simplu si rapid.
Fiabilitate si utilizare indelungata
Materialele de calitate si constructia durabila asigura exploatare pe termen lung. Nivelul redus de zgomot face ca Haier HSU-18HCM403/R3 sa fie potrivit pentru locuinte si spatii de lucru. O solutie eficienta si practica pentru climatizarea spatiilor mari.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă