
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Confort zi de zi: racire, incalzire si dezumidificare; afisaj digital, telecomanda, functioneaza la -15…+43°C, 9000 BTU. Produs original, livrare 24–72 ore.
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip nou
Afișează istoricul prețului
Marca comerciala
Haier
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +43 °C
Puterea nominala la incalzire
2.9 kW
Consum nominal la incalzire
2900 W
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 2134 |
| 48 | 1927 |
| 36 | 1583 |
| 24 | 375 |
| 18 | 1165 |
| 12 | 1139 |
| 10 | 1220 |
| 8 | 1272 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 1 333 |
| 4 | 2 000 |
Credit
2134 lei x 60 luni
În rate
1 333 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Haier |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HSU-09HRM2B03/R3 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Negru |
| Model din serie | HRM2B03/R3 |
| Greutatea unitatii externe, kg | 19.9 |
| Inaltime bloc extern, cm | 43.2 |
| Adincimea blocului extern, cm | 25.6 |
| Latimea bloc. ext., cm | 69.6 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 7.3 |
| Dimensiunile blocului intern | 19 x 70 x 26.5 |
| Telecomanda | Da |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +43 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 36 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.7 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 2700 W |
| Consum nominal la incalzire | 2900 W |
Conditonerul de perete Haier HSU-09HRM2B03/R3 este un sistem split inverter modern, cu capacitate de 9000 BTU, conceput pentru racirea si incalzirea eficienta a incaperilor de pana la 25 m². Modelul este ideal pentru dormitor, camera copiilor, living sau birou de dimensiuni reduse, asigurand un microclimat stabil si confortabil in orice sezon. Constructia bine gandita si componentele fiabile garanteaza functionare indelungata.
Performanta ridicata si eficienta energetica
Puterea de racire si incalzire este de aproximativ 2.6 kW, permitand atingerea rapida a temperaturii dorite si mentinerea constanta a acesteia. Compresorul inverter regleaza automat intensitatea de functionare, reducand consumul de energie si nivelul de zgomot. Clasa energetica A ofera un echilibru optim intre performanta si economie, iar agentul frigorific R32 contribuie la eficienta sporita si impact redus asupra mediului.
Functii practice si control simplu
Aparatul dispune de moduri esentiale: racire, incalzire, dezumidificare si ventilatie. Modul de noapte optimizeaza temperatura pentru un somn confortabil, iar functia auto-restart pastreaza setarile in cazul intreruperilor de curent. Controlul se realizeaza prin telecomanda inclusa, iar designul elegant al unitatii interne se potriveste usor in orice interior.
Functionare silentioasa si fiabilitate
Nivelul redus de zgomot face ca Haier HSU-09HRM2B03/R3 sa fie potrivit pentru spatii unde linistea este esentiala. Materialele de calitate si sistemul eficient de filtrare contribuie la mentinerea unui aer mai curat si la o exploatare sigura pe termen lung.
Alegand Haier HSU-09HRM2B03/R3, beneficiezi de un conditoner inverter fiabil, economic si usor de utilizat pentru locuinta sau biroul tau
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă