Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-10 °C ~ +46 °С
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
65
Puterea nominala la incalzire
4 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Galanz |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AUS-12H53F SA |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 27 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55 |
| Adincimea blocului extern, cm | 27.5 |
| Latimea bloc. ext., cm | 65 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Dimensiunile blocului intern | 28.3 x 77 x 21.6 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +46 °С |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 40 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 4 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1350 W |
| Consum nominal la incalzire | 900 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă