
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Electrolux
Temperatura de operare °С
-7 °C ~ +24 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
95.5
Puterea nominala la incalzire
6.69 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Electrolux |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | EACS24HS |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 56 |
| Inaltime bloc extern, cm | 70 |
| Adincimea blocului extern, cm | 42.4 |
| Latimea bloc. ext., cm | 95.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 13 |
| Dimensiunile blocului intern | 29.8 x 94 x 20 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +24 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 36 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 27 |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 60 m2 |
| Puterea nominala la racire | 6.15 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 6.69 kW |
| Putere BTU | 24000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1900 W |
| Consum nominal la incalzire | 1900 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă