
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip nou
Marca comerciala
Candy
Temperatura de operare °С
-7 °C ~ +43 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
69.6
Puterea nominala la incalzire
2.05 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Candy |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AC-07HTA303/R2 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Model din serie | HTA303/R2 |
| Greutatea unitatii externe, kg | 20.9 |
| Inaltime bloc extern, cm | 43.2 |
| Adincimea blocului extern, cm | 25.6 |
| Latimea bloc. ext., cm | 69.6 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 7.3 |
| Dimensiunile blocului intern | 26.3 x 70.8 x 19 |
| Telecomanda | Da |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +43 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 36 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 20 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.05 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 2.05 kW |
| Putere BTU | 7000 BTU |
| Consum nominal la racire | 2050 W |
| Consum nominal la incalzire | 2050 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă