
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Bosch
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
80.5
Puterea nominala la incalzire
4.1 kW
Consum nominal la incalzire
1500 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CL7000iU W 35 E, IDU |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 31 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.4 |
| Adincimea blocului extern, cm | 33 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 12 |
| Dimensiunile blocului intern | 30.8 x 90.9 x 25.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +50 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 54 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 50 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 4.1 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1400 W |
| Consum nominal la incalzire | 1500 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă