
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Eficiență energetică pentru răcire: A+++ și încălzire: A++
Potrivit pentru răcirea unei camere
O unitate exterioară și o unitate interioară
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Bosch
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +50 °C
Puterea nominala la incalzire
3 kW
Consum nominal la incalzire
660 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CL6000iU W 26 E |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 28 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.4 |
| Adincimea blocului extern, cm | 33 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 10.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 29.5 x 79.5 x 22.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +50 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 37 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.6 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 570 W |
| Consum nominal la incalzire | 660 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă