
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +50 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
80.5
Puterea nominala la incalzire
5.6 kW
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CL3000iU W 53 E |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 23.7 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.4 |
| Adincimea blocului extern, cm | 27 |
| Latimea bloc. ext., cm | 80.5 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 11.2 |
| Dimensiunile blocului intern | 32.1 x 97.1 x 22.8 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +50 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 65 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 56 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 50 m2 |
| Puterea nominala la racire | 5.3 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 5.6 kW |
| Putere BTU | 18000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1100 W |
| Consum nominal la incalzire | 1050 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă