
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Adaugarea apei in timpul calcarii
1
Lovitura de aburi
Mai putin de 120 g/min
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
Materialul talpii
Inox
| Indicator de pornire | Da |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Timpul de incalzire, sec. | 45 |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 37 |
| Manusa | Da |
| Inaltime, cm | 16.7 |
| Latime, cm | 49.5 |
| Adincime, cm | 30.5 |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Marca comerciala | Tefal |
| Model | IT2460E0 |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Culoare | Alb-albastru deschis |
| Greutate, kg | 4.3 |
| Tara de productie | China |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Volumul rezervorului (ml) | 1500 |
| Materialul talpii | Inox |
| Consum de energie, W | 1800 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă