
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Materialul talpii
Ceramica
Lovitura de aburi
Mai putin de 120 g/min
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
Adaugarea apei in timpul calcarii
0
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 1.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | DT9530E1 |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Specificul | Manual |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alte culori |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Lungime cablului de retea | 2.5 - 2.9 m |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2.5 |
| Indicator de pornire | Da |
| Indicatorului nivelului apei | Da |
| Duza perie | Nu |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Nu |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 200 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 30 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1700 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 25 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă