
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
0
Materialul talpii
Inox
Lovitura de aburi
Mai putin de 120 g/min
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 0.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | DR8085E1 |
| Specificul | Manual |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alb-negru |
| Rezervor de apa | Pina la 250 ml |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.5 |
| Indicator de pornire | Da |
| Duza perie | Da |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Nu |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 200 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 22 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1500 |
| Timpul de incalzire, sec. | 45 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Inox |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă