
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Aparat cu vapori p/u haine, Consum de energie, W: 1500, Volumul rezervorului (ml): 280, Emisie permanenta de aburi (g/min): 30
Auto-deconectare
0
Materialul talpii
Inox
Adaugarea apei in timpul calcarii
1
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Scarlett |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | SCGS135S09 |
| Specificul | Manual |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Albastru deschis |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Indicator de pornire | Da |
| Indicatorului nivelului apei | Da |
| Duza perie | Nu |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Nu |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 280 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 30 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1500 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 30 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Inox |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
05.01.2022
Am cumparat acest vaporizator vertical si am ramas foarte multumita,nu mam asteptat sa-si faca treaba atit de bine.