
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Aparat cu vapori p/u haine, Consum de energie, W: 1950, Timpul de incalzire, sec.: 38, Volumul rezervorului (ml): 1600
Auto-deconectare
0
Materialul talpii
Inox
Adaugarea apei in timpul calcarii
0
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Scarlett |
| Greutate, kg | 3.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.5 |
| Model | SCGS130S04 |
| Specificul | Pe rotile |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Nu |
| Lungime cablului de retea | pina la 1.5 m |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Inaltime, cm | 150 |
| Adincime, cm | 22 |
| Latime, cm | 28.5 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.3 |
| Indicator de pornire | Da |
| Duza perie | Da |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Da |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 1600 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 32 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1950 |
| Timpul de incalzire, sec. | 38 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Inox |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă