
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Materialul talpii
Inox
Lovitura de aburi
Mai putin de 120 g/min
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Philips |
| Greutate, kg | 5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.3 |
| Model | GC576/60 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alb-aur |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Inaltime, cm | 173 |
| Adincime, cm | 37 |
| Latime, cm | 33 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.6 GHz |
| Indicator de pornire | Da |
| Duza perie | Da |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Nu |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 1800 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 42 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 2200 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 60 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Inox |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă